ATRAKCYJNA DZIAŁKA MALINIE | WZ | II RZĄD

119K zł
Adres:
Miasto:
Kraj: Polska
Otwórz w Google Maps

Opis

S P R Z E D A Ż

>>> ŚWIETNA LOKALIZACJA
>>> WYDANE WARUNKI ZABUDOWY
>>> II RZĄD ZABUDOWY

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca pod Twój wymarzony dom, ta oferta jest dla Ciebie! 

Na sprzedaż działka na Maliniu z warunkami zabudowy! Doskonała lokalizacja w drugim rzędzie zabudowy, zaledwie 6 km od Mielca.

• Działka o powierzchni 11,59 ar

• Wymiary ok. 32 m x 36 m

Dostęp do mediów na sąsiednich działkach, oraz wydane warunki zabudowy to ogromna zaleta, która ułatwia i przyspiesza proces budowy. Dzięki temu, można uniknąć dodatkowych kosztów i trudności związanych z doprowadzaniem instalacji oraz cieszyć się pełnym komfortem już od samego początku. Możesz skorzystać z wytyczonych zasad i stworzyć przestrzeń, która spełnia Twoje indywidualne potrzeby.

Lokalizacja w drugim rzędzie zabudowy oznacza, że zyskasz spokój i ciszę, jednocześnie mając łatwy dostęp do głównej drogi i bliskość miasta, ZALEDWIE 12 MIN DO CENTRUM MIELCA!

Nie przegap tej okazji! Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat tej nieruchomości i zacznij planować swoją wymarzoną przestrzeń.


OKAZJA! CENA: 119 000 zł

>>> Oferujemy całkowicie bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania nieruchomości. Nasi doradcy kredytowi szybko, sprawnie i skutecznie przeprowadzą Państwa przez całą procedurę kredytową <<<

ZAPRASZAMY!!!

CENTRUM NIERUCHOMOŚCI EUROHOME
AL. NIEPODLEGŁOŚCI 11
39 – 300 MIELEC
TEL. 661 297 819
TEL. 721 001 605
TEL. 17 788 50 70

Compare Listings

Eurohome