DZIAŁKA INWESTYCYJNA | BLISKO A4 | 3,35 ha

1.4M zł
Adres:
Miasto:
Kraj: Polska
Otwórz w Google Maps

Opis

S P R Z E D A Ż

>>>DZIAŁKA INWESTYCYJNA

>>>BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE ASFALTOWEJ

>>>BLISKO AUTOSTRADA A4 

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna, w miejscowości Podgrodzie (gm. Pilzno). Zlokalizowana w sąsiedztwie magazynów takich jak Omega Pilzno, AG Motors oraz Hurtowni Galicja. Dodatkowo, znajduje się jedynie 1500m od drogi relacji Dębica-Tarnów i 12 km do autostrady A4. 

Z uwagi na swoje położenie przy renomowanych magazynach oraz bliskość głównych dróg komunikacyjnych, ta działka inwestycyjna oferuje niezwykłe możliwości dla różnych rodzajów inwestycji. Jest to idealna okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje biznesy w dynamicznym i dogodnym miejscu.

Powierzchnia: 3,35 ha

Prąd – na działce

Jeśli szukasz działki inwestycyjnej w doskonałej lokalizacji, w bliskiej odległości od głównej infrastruktury drogowej, ta oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie w celu zapoznania się z tą wyjątkową nieruchomością. 

CENA: 1 350 000 zł 

>>> Oferujemy całkowicie bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania nieruchomości. Nasi doradcy kredytowi szybko, sprawnie i skutecznie przeprowadzą Państwa przez całą procedurę kredytową <<<

ZAPRASZAMY!!!

CENTRUM NIERUCHOMOŚCI EUROHOME
AL. NIEPODLEGŁOŚCI 11
39 – 300 MIELEC

TEL. 661 297 819
TEL. 721 001 605

Compare Listings

Eurohome