LOKAL WESELNY | DWOREK | HOTEL *** | SKRZYSZÓW

7.6M zł
Adres:
Miasto:
Kraj: Polska
Otwórz w Google Maps

Opis

S P R Z E D A Ż

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU PIĘKNIEGO HOTELU Z DWOREM W STYLU GOTYCKIM

Oferujemy na sprzedaż działający HOTEL ***, z restauracją, salą balową i częścią hotelową, wraz z przepięknym dworem w stylu gotyckim. Ta nieruchomość o powierzchni 1 777m2 znajduje się w miejscowości Skrzyszów, powiecie ropczycko-sędziszowskim, województwie podkarpackim.

Ten kompleks usytuowany jest w XVI wiecznym założeniu dworskim, nad rzeką Wielopolką, co dodaje mu wyjątkowego uroku.

Lokalizacja tego obiektu jest bardzo dogodna, znajduje się zaledwie 9 km od zjazdu Dębica Wschód z Autostrady A4, a odległość do Rzeszowa wynosi jedynie 40 km.

OPIS OBIEKTU HOTELOWO-GASTRONOMICZNEGO : 

Budynek hotelowo-gastronomiczny został wybudowany w 2011 roku i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi dochodowy biznes. Powierzchnia budynku wynosi 1 777m2 i jest podzielony na sekcje:

– Część hotelowa
– Sala balowa

Obiekt składa się z trzech kondygnacji:

– Parter: sala balowa o powierzchni 300m2, kuchnia z zapleczem, część biurowo-socjalna
– I i II piętro: część hotelowa z 15 pokojami, zapewniającym zakwaterowanie dla 41 osób, oraz pokój klubowy z bilardem i telewizorem

OPIS DWORU OBRONNEGO: 

Ten piękny dwór został wzniesiony około połowy XVI wieku dla Hieronima Mieleckiego. Jest on murowany z cegły, tynkowany, z narożnikami z ciosu wapiennego, posadowiony na rzucie kwadratu. W przeszłości miał charakter obronny, a obecnie pełni funkcje biurowe oraz hotelowo-rekreacyjne. Dwór został gruntownie odrestaurowany zgodnie z zasadami sztuki konserwatorskiej pod nadzorem wojewódzkiego konserwatora zabytków. Dodatkowo, wokół dworu znajduje się hektar ogrodu z kwiatami i krzewami ozdobnymi, udekorowany trzema pomnikowymi drzewami: majestatycznym 350-letnim dębem szypułkowym oraz dwoma lipami mającymi 200 lat.

NA TERENIE OBIEKTU: 

– Dwa drewniane, zadaszone obiekty biesiadne (duży o powierzchni około 320m2 oraz mały o powierzchni około 100m2), które idealnie nadają się do organizacji zabaw, komunii, plenerowych imprez rodzinnych i biznesowych, a także wieczorków przy ognisku.

– Staw bezodpływowy o powierzchni około 1150m2 w kształcie owalnym.

– Plac zabaw dla dzieci.

CENA: 7 643 500 zł netto. 

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości!

UMOŻLIWIA ODLICZANIE OD DOCHODU 500 TYŚ ZŁOTYCH ROCZNIE WYDANYCH NA ZAKUP, KONSERWACJĘ I RENOWACJĘ BUDYNKÓW ZABYTKOWYCH ORAZ NIELIMITOWANYCH KWOTĄ 50 PROCENT WYDATKÓW NA FUNDUSZ REMONTOWY LUB PRACE KONSERWATORSKIE !!!!

>>> Oferujemy całkowicie bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania nieruchomości. Nasi doradcy kredytowi szybko, sprawnie i skutecznie przeprowadzą Państwa przez całą procedurę kredytową <<<
POLECAM !!!

ZAPRASZAMY!!!
CENTRUM NIERUCHOMOŚCI EUROHOME
AL. NIEPODLEGŁOŚCI 11
39 – 300 MIELEC

TEL. 661 297 819
TEL. 721 001 605
TEL. 17 788 50 70

Compare Listings

Eurohome