NOWOCZENY DOM 121 M2 | RZĘDZIANOWICE | DUŻY OGRÓD

795K zł
Adres:
Kraj: Polska
Otwórz w Google Maps

Opis

Biuro nieruchomości Eurohome z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomośćkomfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Rzędzianowice.

→ OPIS NIERUCHOMOŚCI

Nowoczesny, komfortowy dom w wysokim standardzie wykończenia. Dom o powierzchni użytkowej 121,06 m2 składa się z parteru oraz poddasza użytkowego.

Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym poprzez jadalnię z kuchnią i spiżarnia. Ponadto znajdziemy tu również sypialnie, garderobę, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze.

Na poddaszu zlokalizowane są 3 sypialnie. Dodatkowo na poddaszu znajduje się osobna, pięknie wykończona łazienka.

W budynku zainstalowane zostało ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja kanałowa (nawiewy) oraz system audio dla najbardziej wymagających sympatyków muzyki.

Nieruchomość stanowi doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, którzy szukają swojego miejsca z dala od zgiełku miasta pozostając w świetnej komunikacji z miastem.

Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni 30 ar.

→ BUDYNEK

Wolnostojący, nowoczesny dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Budynek ocieplony styropianem 2x 15 cm. Dach kryty dachówką. Okna 3-szybowe wraz z zamontowanymi roletami zewnętrznymi.

Dom posiada ogrzewanie gazowe oraz fotowoltaikę 5,4 kW.

→ LOKALIZACJA

Dom znajduje się w miejscowości Rzędzianowice, zaledwie kilkanaście minut od centrum Mielca. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne.

Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej okolicy co zapewnia bezpieczeństwo.

Okolica jest dobrze skomunikowana, najbliższy przystanek znajduje się ok. 300 m od domu. W bliskiej okolicy znajdują się: sklepy, szkoła, przedszkole.

Dodatkowym atutem położenia nieruchomości jest to, że dom znajduje się w odległości 2 km od obwodnicy, co znacznie ułatwi komunikację.

→ OPŁATY

Cena 795 000 zł podlega negocjacji.

→ DODATKOWE USŁUGI

Oferujemy całkowicie bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania nieruchomości. Nasi doradcy kredytowi szybko, sprawnie i skutecznie przeprowadzą Państwa przez całą procedurę kredytową.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Tel. 661 297 819
Tel. 721 001 605
Tel. 17 788 50 70

Compare Listings

Eurohome